Lampa Terrarium – Rybkadesign

lampa terrarium rybkadesign

lampa terrarium

Lampa  terrarium Rybkadesign jest wykonywana ręcznie z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Każda lampa terrarium jest jedyna w swoim rodzaju wykonana z naturalnych materiałów które wprowadzą do twojego wnętrza namiastkę natury.

Co wyróżnia nasze lampy?

Abażur – wykonany jest ręcznie z najwyższej klasy materiałów przez firmę Art Abażur posiadającą 60-letnie doświadczenie w swojej branży.

Oprawka – metalowa oprawka wykonana na styl retro

Kompozycja – każda kompozycja jest unikalna i jedyna w swoim rodzaju.

lampa terrarium rybkadesign

lampa terrarium

 

Lampa terrarium z zielonym wnętrzem.

Nie od dziś wiadomo że dobrze zaprojektowane wnętrze wprowadza harmonię w naszym życiu.

Na efektywny odpoczynek ma wpływ wiele czynników, wśród których na pierwszym miejscu wymienia się odpowiednio dobrane do potrzeb meble, kolory, rodzaje tkanin. Jednakże zwolennicy idei eko podkreślają, że do spełnienia pełni równowagi we wnętrzach wymagane jest wprowadzenie namiastki natury, wiernie oddające krajobraz Ziemi.

Podążając to myślą stworzyliśmy lampę terrarium, która oddaje naturalność niepowtarzalnego krajobrazu, którego głównymi elementami są soczyście zielony żywy mech oraz szlachetny a jednocześnie surowy kamień. Wszystkie te elementy stanowią spójną całość.

Nasze lampy terrarium wprowadzą element stylu eko do każdego wnętrza wprowadzając spokój i odprężenie.

lampaterrarium

lampa terrarium rybkadesign

Lampa terrarium Rybkadesign składa się z dwóch elementów:

  • kompozycji w słoju zwanej mossarium, czyli kompozycji krajobrazowej zbudowanej głównie z mchów oraz elementów nieożywionych takich jak kamienne łupki.
  • lampy z abażurem wykonanej z kilku elementów. Podstawą lampy jest pokrywka korkowa pełniąca funkcję zamknięcia kompozycji. Do pokrywki przymocowana jest metalowa oprawka retro wraz z abażurem firmy ART Abażur. Lampa posiada przewód o długości 220 cm, na którym umieszczony jest przezroczysty włącznik. Do lampy dołączona jest żarówka o mocy 25W.

Twoja lampa to twój zielony przyjaciel

Lampa terrarium Rybkadesign wymaga kilku czynności pielęgnacyjnych:

  • Obserwacja – raz w tygodniu należy sprawdzić czy mech jest odpowiednio nawodniony. Jeżeli nie posiada żadnych przebarwień oraz w dotyku jest miękki i przyjemny oznacza to że poziom wilgotności jest odpowiedni.
  • Podlewanie – jako że mchy to rośliny naturalnie występujące w lasach potrzebują dużo wody. Z tego względu należy zraszać mech przynajmniej raz na dwa tygodnie, a co 3-4 tygodnie można wlać do słoja ok 1/4 szklanki czystej wody. Do zraszania mchu otrzymasz w zestawie bardzo wygodną i poręczną buteleczkę z atomizerem dzięki której zrosisz mech nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.
  • Parowanie – jeżeli na ściankach słoja skrapla się dużo pary wodnej należy zdjąć pokrywę i pozwolić aby nadmiar wody wyparował. Zbyt duża wilgotność w słoju może spowodować pojawienie się pleśni.

W skład zestawu wchodzą:

lampa terrarium rybkadesign

lampa terrarium rybkadesign

  • Kompozycja w słoju
  • lampa z abażurem
  • buteleczka z atomizerem
  • żarówka 25W LED

Wszystkie nasze lampy można zobaczyć na naszej stronie – http://growitbox.com/pl/51-lampy